Jak naložím s Vašimi údaji?

Všechny získané osobní údaje považuji za důvěrné. S nikým dalším je tedy nesdílím.


Údaje získané z "konzultací" a rovněž údaje získané ze služby "proměna"... držím v zaheslovaném archivu po dobu dvou let - abych byl schopen řádně reagovat na případné mimořádné žádosti ze strany zákazníků.

Dále sbírám a do zaheslované databáze ukládám e-mailové adresy ve spojení se jménem nebo přezdívkou (pokud dotyčný jméno nebo přezdívku vůbec uvedl) - pro potřebu rozesílání newsletterů. (newslettery = e-mailové zprávy s novinkami z webu www.jsmelide.cz)

Přičemž pro newslettery použiju pouze takové e-mailové adresy, u kterých bylo vědomě a manuálně zaškrtnuto políčko se souhlasem ohledně zasílání newsletterů, respektive souhlasem ohledně zpracování osobních údajů.

Navíc... e-maily nebudu rozesílat často... myslím si, že maximálně jednou měsíčně... ale pravděpodobně i mnohem řidčeji. A pokusím se do takových zpráv vložit jenom to podstatné.

Cílem mých e-mailových newsletterů není, milí čtenáři - Vás uhnat nebo někam dotlačit. Sám takové jednání nemám rád. Cílem je spíš dopřát Vám určitý komfort - abyste nemuseli neustále namátkou "chodit na můj web" kontrolovat, jestli jsem už konečně něco přidal... ale abyste měli možnost být o tom informováni automaticky a v pravý čas z mé strany.

A dále - v každé newsletterové e-mailové zprávě nalezne příjemce odkaz, pomocí něhož se může z odběru novinek odhlásit. Pokud se z odběru odhlásí - nenávratně vymažu jeho e-mail (případně též jméno, či přezdívku) i z newsletterové databáze.

Tož tak...

Těším se tedy někdy na počtenou!
Váš Tomáš Urban